O nas

Nasza historia

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie Sielankowego Domku. Z radością będziemy gościć Państwa w naszych progach, do czego gorąco namawiamy.

Mamy do zaoferowania miejsce, które urzeka swoim krajobrazem,przestrzenią otaczających pól, łąk i lasów, różnorodnością okolicznych jezior, rzek oraz urozmaiconym terenem.

Przyroda i piękno środowiska naturalnego od zawsze była nasza pasją. Pewnego dnia postanowiliśmy podzielić się otaczającą nas przyrodą i spokojem z innymi. Wówczas powstał nasz pierwszy domek. Odpoczynek nad spokojnym i pięknym jeziorkiem z każdym rokiem zjednywał sobie coraz więcej zwolenników, wiec po namowie naszych gości powstał drugi domek. W kolejnym roku wybudowalismy trzeci z sielankowych domków. Spokój i niesamowita atmosfera tego miejsca cieszy sie z roku na rok coraz większym powodzeniem z czego niezmiernie się cieszymy.

Coraz wiecej osób docenia piękno natury i wypoczynek na jej łonie. Piękne widoki, śpiew ptaków, cisza i spokój gwarantują dobry odpoczynek. Dodatkowo otaczające Ośno Lubuskie lasy oraz położenie powodują, że czujemy się tu rześko i zdrowo. Czyste powietrze sprawia, że jest to wymarzone miejsce do pieszych i rowerowych wypraw.

Mamy nadzieję, że pobyt w naszej “Sielance” przyniesie Państwu wiele przyjemności, wypoczynku i zdrowia.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Państwa!

Zobacz Sielankowe domki

Zlokalizowane w samym centrum Pojezierza Lubuskiego przy samiuteńkim jeziorku Reczynek. Fantastyczne miejsce na wypoczynek i urlop.
Sielankowy Domek I

Sielankowy Domek I

Drewniano-murowany domek z tarasem i oszałamiającym widokiem na jezioro, dla 3 osób.
Sielankowy Domek II

Sielankowy Domek II

Drewniano-murowany domek z kameralnym gankiem, dla 2 osób.
Sielankowy Domek III

Sielankowy Domek III

Drewniany domek z tarasem i oszałamiającym widokiem na jezioro, dla 2 osób.

Sielankowe Domki – Twój wymarzony urlop nad jeziorem